+90 224 303 00 86 INFO@SPINA.COM.TR

Spina Mermer Parlatma Makineleri

SPINA BLOG Spina Mermer Parlatma Makineleri
yüzey silici

BLOG

Spina Mermer Parlatma Makineleri

Posted By spina_admin

Mermer parlatma makinesi ya da Cila makinesi, temizlik makineleri içerisinde çok tercih edilen makinelerdendir. Spina Cila makinesi ile birçok temizlik makinesinin yapabildiği temizlik işlemlerini yapabilirsiniz. Spina Cila makinesinin altına takılabilen ve değiştirilebilen aparatları ile zemin yıkama, silme, parlatma ya da mermer parlatma – silme, granit parlatma – silme, mozaik parlatma – silme, parke parlatma – silme, fayans parlatma – silme uygulamaları yapabilirsiniz. Spina Cila makinesine zemin yıkama fırçası ve diğer işlevsel aparatları da eklenmektedir.

mermer parlatma makinesi
Spina TD800 Triple Grinder
Spina Parlatma Makinelerinin Kullanım Alanları

Market temizliği, okul temizliği, dersane temizliği, mağaza temizliği, showroom temizliği, otel temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği, avm temizliği, kamu binalarının temizliği, belediye temizliği, bina temizliği, her türlü zemin yıkama, zemin parlatma, granit parlatma, epoksi temizliği, işlemlerinde kullanılabilir.

Spina Cila ve silme makineleri tescilli ve patentli ürünlerdir. Yüzde yüz kendi imlatımız olup Türk Malıdır. Yedek parça sıkıntısı kesinlikle yaşanmamaktadır. Garanti süresince tüm mekaniksel arızalar firmamız tarafından iş kaybınıza yol açmayacak şekilde karşılanmaktadır.

Beton Parlatma Nedir?

Bu sitenin SEO çalışması cabukwebsite.com, hizliwebsite.net, websitebursa.net işbirliği ile yapılmaktadır.

Tagged , , , , , , , , , , ,

Written by spina_admin

2 YIL GARANTİLİ, SERVİS KAYDI İÇİN TIKLAYIN

SERVİS KAYDI